"مسی رهبر ارکستر بود"

رسانه‌های جهان به تمجید ستاره آرژانتینی پرداختند و او را رهبر ارکستر خواندند.

به‌ گزارش ‌ایسنا ‌و ‌به نقل از آس، لیگ قهرمانان اروپا سه‌شنبه شب آغاز شد و لیونل مسی به نحو فوق‌العاده‌ای این بازی‌ها را شروع کرد. دبل او برابر یوونتوس و نقش موثرش در گلزنی ایوان راکیتیچ باعث شد رسانه‌های جهان به تمجید از او بپردازند.

اوله نوشت: باز هم او، یک بار دیگر مسی درخشید. این بار توانست دو گل برابر یوونتوس به ثمر برساند و نقش موثری در گل راکیتیچ داشته باشد. این گل پایانی بر ناکامی مسی برابر جان‌لویجی بوفون بود و او توانست بالاخره دروازه‌ دروازه‌بان ایتالیایی را باز کند.

لا ناسیون آرژانتین نیز به تمجید از ستاره بارسلونا پرداخت و نوشت: درخشش مسی با بارسلونا ادامه‌ دارد. مهم نیست برابر چه تیمی بازی کند، او مقابل ‌اسپانیول ضعیف، هت‌تریک و برابر  یوونتوس قدرتمند دبل کرد. مسی متوقف نمی‌شود و نقش مهمی در پیروزی ۳ بر صفر برابر آخرین نایب قهرمان لیگ قهرمانان داشت.

ساکرنت مسی را رهبر ارکستر نامید و نوشت: اکنون MSN در بارسلونا حضور ندارد اما مسی بارسلونا باقی‌ مانده است. او تنها پیانو زدن را بلد نیست بلکه در زمین بازی بهترین رهبر ارکستر است.

گلوبو ‌اسپورت برزیل مهاجم آرژانتینی را تحسین کرد و نوشت: مسی یک بار دیگر همچون فرا زمینی‌ها ظاهر شد و ظهور بارسلونای جدید را در لیگ قهرمانان اروپا نشان داد. مهاجم آرژانتینی  در نخستین آزمایش خود پس از جدایی نیمار دبل کرد و نقش مهمی در گل راکیتیچ داشت. او نقش مهمی در پیروزی ۳ بر صفر برابر یوونتوس داشت.

رکورد پرتغال عملکرد مسی را شگفت آور ندانست و نوشت: او دوباره نشان داد یک ستاره است و پس از هت‌تریک در شروع هفته‌ برابر ‌اسپانیول، مقابل یوونتوس هم دو گل به ثمر رساند و تعداد گل‌هایش را در بازی‌های رسمی با بارسلونا در این فصل به هشت رساند.

اکیپ فرانسه نوشت: برابر ‌اسپانیول، مسی برای بارسلونا درخشید. این بار برابر یک حریف کاملا متفاوت یعنی یوونتوس قرار گرفت و بارسلونا دوباره با هوشمندی مهاجم آرژانتینی‌اش توانست نتیجه‌ درخشانی کسب کند.

انتهای پیام


نظر خود را ثبت کنید