بانک مهر ایران , تسهیلات , شهرکرد " />

اعطای 600 فقره وام اشتغال به مددجویان چهارمحال وبختیاری

شهرکرد- ایرنا- مدیر شعب بانک قرض الحسنه مهر چهارمحال و بختیاری گفت: طی 9 ماه نخست امسال 600 فقره تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان کمیته امداد و بهزیستی این استان اعطا شد.
به گزارش ایرنا، علیرضا ملازاده روز پنجشنبه در نشست خبری با خبرنگاران افزود: اگرچه تاکنون سیاست غالب بانک مهر ایران اعطای وام های ضروری بوده اما از سال آینده وام با عنوان تسهیلات اشتغالزایی پرداخت می شود.
وی ادامه داد: طی سال جاری 21 هزار و 133 فقره وام بالغ بر 2 هزار و 618 میلیارد ریال در بخش های درمان، تعمیر مسکن، ودیعه مسکن، ازدواج و سایر موراد به متقاضیان در استان پرداخت شد.
ملازاده با بیان اینکه طی یک دهه فعالیت بانک مهر ایران در استان 10 هزار فقره تسهیلات ازدواج به زوج های جوان پرداخت شده است، تصریح کرد: از این تعداد 700 فقره وام در سال جاری اعطا شده است.
وی با بیان اینکه بانک قرض الحسنه مهر ایران مطابق با شاخص های بانکداری اسلامی است، خاطرنشان کرد: این بانک به دنبال سودآوری نیست.
به گزارش ایرنا، بانک قرض الحسنه مهر ایران نخستین و بزرگترین بانک تخصصی قرض الحسنه در کشور از سال 86 با مشارکت 22 بانک دولتی فعالیت خود را آغاز کرد و طی یک دهه فعالیت، 150 هزار تسهیلات قرض الحسنه به متقاضیان پرداخت کرده است.
این بانک هم اکنون 530 شعبه فعال در سطح کشور و 21 شعبه فعال در استان چهارمحال و بختیاری دارد.
خبرنگار: خاطره حسین زاده**انتشاردهنده:جهانبخش صفری
7363/6021

نظر خود را ثبت کنید