مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران:

70 میلیارد تومان پروژه فرودگاهی در اردبیل اجرا می‌شود

  • تاریخ انتشار : 1396/10/21 ساعت : 16:13 - 1 سال قبل
  • از گروه : استان ها
  • زیرگروه : اردبیل
مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران گفت: در سال آینده با اعتباری بالغ بر 60 تا 70 میلیارد تومان پروژه‌های فرودگاهی را در اردبیل اجرایی می‌کنیم.

به گزارش ایسنا، حکمت‌الله مهابادی در آئین گشایش فرودگاه پارس‌آباد اظهار کرد: عزم دولت جمهوری اسلامی برای توسعه زیرساخت‌های فرودگاهی در استان اردبیل و کل آذربایجان و از جمله پارس‌آباد جدی است.
وی با اشاربه اینکه گشایش فرودگاه پارس‌آباد در واقع ارائه کار عملیاتی انجام شده در حوزه فرودگاه‌های اردبیل است، خاطرنشان کرد: برنامه‌های مختله و خاصی را از سوی هواپیمایی ایران برای توسعه فرو دگاه‌های اردبیل در دستور کار داریم.
مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران با یادآوری اینکه فرودگاه‌ها در اردبیل و به ویژه پارس‌آباد از یک زیرساخت ارزشمند در حوزه فرودگاهی و حوزه ناوبری هوایی برخوردار است، تصریح کرد: تمامی امکانات لازم برای توسعه حمل و نقل هوایی در فرودگاه پارس‌آباد وجود دارد.
مهابادی به سیاست‌های دولت جمهوری اسلامی ایران در توسعه فرودگاه‌ها اشاره کرد و افزود: امکانات زیرساختی فرودگاه پارس‌آباد طبق سیاست‌های جمهوری اسلامی ایران فراهم شده و در کنار آن در سال‌های آتی نیز بیش از 60 تا 70 میلیارد تومان پروژه فرودگاهی در اردبیل آغاز می‌کنیم.
وی گفت: گشایش فرودگاه پارس‌آباد قابلیت‌های فرودگاه و پذیر‌ش بهتر پروازها را در آینده افزایش می‌دهد که همه این اقدامات در راستای توسعه ارتباطات فی مابین دولت‌ها و ملت‌ها به ویژه دو دولت همسایه ایران و آذربایجان صورت می‌گیرد.
مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران به برقراری پروازهای اردبیل  - باکو اشاره کرد و گفت: ما تلاش گسترده‌ای را برای برقراری این پرواز انجام می‌دهیم اما از نظر فرودگاهی هیچ مشکلی در این زمینه وجود ندارد و با توافق دو طرف برنامه‌ریزی در خط هوایی مربوطه، فرودگاه اردبیل‌‌ زیرساخت‌های لازم را برای برقراری این پروازها دارد و می‌توانیم پروازهای مختلف را نیز در این فرودگاه ‌پذیرش کنیم.
مهابادی افزود: ما در سال‌های آتی شاهد گسترش پروژه‌های فرودگاهی در استان اردبیل خواهیم بود.

انتهای پیام/


نظر خود را ثبت کنید