پایان دور رفت لیگ برتر والیبال بانوان

ذوب‌آهن قهرمان نیم فصل شد/ شگفتی سازی نماینده تهران مقابل پیکان

  • تاریخ انتشار : 1396/10/21 ساعت : 20:02 - 1 سال قبل
  • از گروه : ورزشی
  • زیرگروه : توپ و تور
نیم فصل لیگ برتر والیبال بانوان با قهرمانی ذوب‌آهن به پایان رسید و نماینده تهران با پیروزی مقابل پیکان تهران شگفتی ساز شد.

به گزارش ایسنا، نیم فصل لیگ برتر والیبال بانوان با برگزاری سه دیدار به پایان رسید. در رقابت‌های امروز(پنجشنبه) تیم سالوت به مصاف تیم ذوب آهن رفت. ذوبی‌ها در دیدار امروز خود با نتیجه 3 بر صفر از سد سالوت تهران گذشت. شاگردان فریبا صادقی در این بازی با نتایج 25- 16 در ست نخست،25- 17 ست دوم و 25 – 17در ست سوم به پیروزی رسیدند و عنوان قهرمانی نیم فصل لیگ برتر را به دست آوردند.

در دیگر بازی امروز تیم بهنمیر و شهرداری تبریز برابرهم به رقابت پرداختند. در این دیدار که با پیروزی 3 بر صفر بهنمیر به پایان رسید،شاگردان فاطمه خمسه با امتیازهای 25 – 11 در ست نخست،25-17 در ست دوم و 25-7 در ست سوم به پیروزی رسیدند.این تیم در شرایطی برابر میهمان خود به پیروزی رسید که در شرایط مالی خوبی به سر نمی‌برند.
تیم پیکان نیز برابر نماینده تهران رقابت خود را برگزار کرد که با نتیجه 3 بر صفر مغلوب شد تا پیکان قهرمانی نیم فصل را از دست بدهد. در این بازی شاگردان میترا شعبانیان با امتیازهای 25 – 22 در ست نخست، 25- 17ست دوم ، 25- 18ست سوم برابر نماینده تهران نتیجه را واگذار کردند. پس از باخت  هفته گذشته پیکان این شکست دوم بود تا شارگردان شعبانیان قهرمانی نیم فصل را از دست بدهند.

انتهای پیام


نظر خود را ثبت کنید