فرودگاه , توقف پروازهای ورودی , مشهد " />

توقف موقت پروازهای ورودی به فرودگاه مشهد

  • تاریخ انتشار : 1396/11/8 ساعت : 16:36 - 2 سال قبل
  • از گروه : اقتصادی
  • زیرگروه : سایر
مشهد- ایرنا- مدیر روابط عمومی فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد مشهد گفت: با توجه به شرایط جوی پروازهای ورودی به این فرودگاه فعلا انجام نمی شوند.
حسن جعفری عصر یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: با توجه به بارش شدید برف و کاهش دید افقی به ٤٥٠ متر در فرودگاه مشهد پروازهای ورودی به آن تا بهبود شرایط دید انجام نخواهد شد.
وی همچنین تاکید کرد: تاکنون مشکلی برای پروازهای خروجی از فرودگاه مشهد وجود ندارد.
مدیر روابط عمومی فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد مشهد ادامه داد: به دلیل شرایط جوی پروازهای خروجی ممکن است با تاخیر انجام شوند لذا مسافرانی که قصد سفر هوایی دارند پیش از عزیمت به سمت فرودگاه مشهد با شماره 199 تماس بگیرند.
وی همچنین گفت: پروازهای خارجی از مبدا شانگهای با 238 مسافر و پکن با 240 مسافر متعلق به شرکت هواپیمایی ماهان که شب گذشته بخاطر بدی هوا و بارش شدید برف موفق به فرود در فرودگاه امام خمینی(ره) تهران نشده و در مشهد به زمین نشسته بودند ساعات 14 و 52 دقیقه و 15 و 9 دقیقه امروز از فرودگاه مشهد عازم مقصد اصلی خود در تهران شدند.
فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد مشهد پس از مهرآباد، دومین فرودگاه پرترافیک ایران است که بطور میانگین روزانه 180 پرواز و در ایام اوج سفرها تا 250 پرواز ورودی و خروجی روزانه در آن انجام می شود.
خبرنگار: ندا جواهرفر ** انتشار: حسین کریم زاده
7505/1858

نظر خود را ثبت کنید