هواشناسی , پایتخت , دما " />

وزش باد و سرما تا روز پنج شنبه در تهران ادامه دارد

  • تاریخ انتشار : 1396/11/8 ساعت : 14:19 - 1 سال قبل
  • از گروه : اقتصادی
  • زیرگروه : سایر
تهران - ایرنا - اداره کل هواشناسی استان تهران،پیش بینی کرد از اوایل امشب میزان ابرناکی کاهش یافته و وزش باد و ماندگاری هوای سرد تا روز پنج شنبه ادامه داشته باشد.
به گزارش روز یکشنبه ایرنا، بر اساس بررسی و تحلیل آخرین داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی،طی امروز وضعیت جوی استان تهران ابری در بعضی ساعات همراه با بارش برف و مه آلود و کاهش دما و در ارتفاعات و مناطق غربی استان گاهی وزش باد شدید و کولاک برف پیش بینی می شود.
بر اساس این گزارش، با خروج سامانه فعال در استان تهران،از اوایل امشب به تدریج از میزان ابرناکی کاسته می شود و وزش باد در سطح استان انتظار می رود.
همچنین در روز سه شنبه با عبور موج کم دامنه تراز میانی بر فراز استان تهران، وضعیت جوی استان نیمه ابری تا ابری گاهی همراه با وزش باد پیش بینی می شود.
برهمین اساس، کمینه و بیشینه دمای هوای تهران در روزهای یکشنبه، دوشنبه و سه شنبه به ترتیب (6- و0)، (7- و1) و (6- و2) درجه سانتیگراد پیش بینی شده است.
ورامین با 10 درجه سانتیگراد و فیروزکوه- امین آباد با منفی 13 درجه سانتیگراد به ترتیب گرمترین و سردترین نقاط استان در 24 ساعت گذشته بوده اند.
*برای اطلاع از اخبار متنوع انتشار یافته در شبانه روز با کانال ایرنا استان تهران در تلگرام به نشانی IRNATEHRAN@ همراه شوید.
خبرنگار:فرانک عابدنژاد انتشاردهنده:موسی فعالیان
تهرام/1735 / 1539

نظر خود را ثبت کنید