برف آزاد راه همدان - ساوه را مسدود کرد

همدان - ایرنا - رئیس پلیس راه استان همدان گفت: کولاک شدید برف موجب بسته شدن آزاد راه همدان - ساوه شد.
سرهنگ رضا عزیزی روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: ریزش برف به همراه کولاک موجب مسدود شدن آزاد راه همدان - ساوه شده است.
به گزارش ایرنا وی اضافه کرد: هم اینک نیروهای پلیس راه از تردد خودروها در این مسیر جلوگیری کرده و خودروهایی که در این مسیر مانده بودند را نیز به سمت فامنین هدایت کردند.
آزاد راه همدان - شاوه به طول 200 کیلومتر استانهای غربی کشور را به مرکز متصل می کند.
وی بیان کرد: تیم های راهداری در حال بازگشایی این مسیر هستند و احتمال می رود تا 2 ساعت دیگر این مسیر برای تردد خودروها باز شود.
رئیس پلیس راه استان همدان گفت: خودروهای که قصد عبور از این آزاد راه به سمت تهران را دارند با توجه به بسته بودن آن باید از مسیر جایگزین همدان - رزن - آوج - قزوین - تهران استفاده کنند.
سرهنگ عزیزی افزود: به جز حدفاصل پمپ بنزین افلاک تا گردنه دخان که کولاک موجب مسدود شدن آن شده، تردد در دیگر گردنه های این استان با استفاده از زنجیر چرخ در جریان است.
طبق گزارش هواشناسی همدان، کمینه دمای هوای همه نقاط استان همدان در 24 ساعت گذشته بین صفر درجه تا 2 درجه سانتیگراد زیر صفر گزارش شده و بیشینه دمای هوای همدان نیز سه درجه سانتیگراد بالای صفر ثبت شده است.
ریزش برف در بیشتر نقاط استان همدان از شب گذشته آغاز و همچنان ادامه دارد و بارش ها در جنوب استان از شدت بیشتری برخوردار است.
اخبار مهم خبرگزاری ایرنا کشور و استان همدان را به طور شبانه روزی از کانال خبری تلگرام ' اخبار ایرنا همدان ' به نشانی @irnahamadan دریافت کنید.
7526/6993
خبرنگار: علیرضا جهانگیری** انتشار:اکبر بهاروند

نظر خود را ثبت کنید