برانکو: این برد را به عنوان عیدی به هواداران می‌دهیم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید به دلیل همزمانی با شب عید، این برد را به عنوان عیدی به هواداران می‌دهد.

به گزارش ایسنا به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در کنفرانس خبری بعد از دیدار برابر الوصل امارات در جمع اصحاب رسانه اظهار داشت: قبل از هر چیزی باید بگویم از این برد خرسندم. بازی مهمی را بردیم و این برد برای صعود ما خیلی مهم بود. از هواداران ممنون هستم و این پیروزی را به هواداران و بازیکنان تبریک می‌گویم و این برد عیدی به هواداران بود.

وی افزود: بازی سختی بود و باید در این مسابقه از فرصت‌هایمان استفاده می‌کردیم که این کار را هم انجام دادیم. الوصل تیم خوبی در امارات است اما در لیگ قهرمانان خوب نتیجه نگرفته است. آنها چند مصدوم داشتند و نتوانستند به موفقیت برسند. آنها مقابل السد مستحق باخت نبودند.

برانکو تصریح کرد: من در آسیا تجربه دارم و معمولا تیمی با ۹ امتیاز صعود می‌کند. اکنون ما ۹ امتیاز گرفته‌ایم ولی صد در صد صعود نکرده‌ایم ولی تجربه من می‌گوید تیم ۹ امتیازی صعود می‌کند.

سرمربی پرسپولیس در مورد اینکه چه پیامی برای ایرانی‌ها دارید، خاطرنشان کرد:  به همه مردم ایران نوروز را تبریک می‌گویم. به خصوص به هواداران پرسپولیس عید نوروز را تبریک می‌گویم. ما امروز هدیه بزرگی به هواداران دادیم. خوشحالیم که آنها را شاد کردیم و قهرمانی در لیگ برتر را هم در پیش داریم و برای همه مردم ایران آرزوی سلامتی دارم.

انتهای پیام


نظر خود را ثبت کنید