بیمه , خسارت , بیمه ایران " />

بیمه ایران روزانه 280 میلیارد ریال خسارت پرداخت می کند

قزوین-ایرنا-مدیرعامل شرکت بیمه ایران گفت: این شرکت به عنوان بزرگترین مجموعه بیمه ای کشور روزانه 280 میلیارد ریال به بیمه شدگان خود خسارت می پردازد.
به گزارش ایرنا، محسن پورکیانی روز شنبه در حاشیه مراسم آغاز عملیات اجرایی ساختمان ستادی بیمه ایران در قزوین در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: پرداخت خسارت به پتروشیمی بوعلی و زلزله زدگان کرمانشاه از جمله حوادث مهمی بودند که اخیرا از سوی بیمه ایران و در کمترین زمان ممکن صورت گرفت.
وی اضافه کرد: بیمه ایران با هفت میلیون بیمه نامه در کشور به عنوان بزرگترین شرکت بیمه ای در کشور محسوب می شود.
پورکیانی اضافه کرد: بیمه ایران از میان 30 شرکت خصوصی بیمه ای کشور همچنان در اولویت بیمه گذاران قرار دارد.
به گفته وی، 100 نمایندگی بیمه ایران در استان قزوین باید سعی کنند تا با برنامه ریزی های مناسب بهترین خدمات خود را در کوتاهترین زمان ممکن به مردم ارائه دهند.
مدیرعامل بیمه ایران اضافه کرد: در همین راستا، تعویض برخی بناهای نامناسب و تبدیل آن به ساختمان های جدید به منظور ارائه خدمات بهتر به مراجعه کنندگان در دستور کار قرار گرفته است.
پورکیانی ادامه داد: امیدواریم در این راستا مردم نیز نسبت به گذشته توجه بیشتری به امور بیمه ای داشته باشند تا در هنگام حوادث و بلایای طبیعی خسارت های کمتری متحمل شوند.
وی افزود: استان قزوین با توجه به گستردگی صنایع خود، در بخش بیمه ضعیف عمل کرده و این مساله نیازمند بازنگری از سوی مسئولان و آشنایی مردم با صنعت بیمه است.
کلنگ ساختمان ستادی شرکت سهامی بیمه ایران استان قزوین در هفت طبقه و 6 هزار و961 متر مربع زیربنا و با 150 میلیارد ریال اعتبار امروز شنبه توسط استاندار این استان به زمین زده شد.
6101/8054

نظر خود را ثبت کنید