محدودیت‌های ترافیکی عید فطر در محورهای هراز و فیروزکوه

رئیس پلیس راه شرق استان تهران از اعمال محدودیت‌ها و ممنوعیت‌های ترافیکی در محورهای مواصلاتی استان در روزهای پایانی هفته و تعطیلات عید سعید فطر خبر داد.

به گزارش تسنیم، سرهنگ سیاوش محبی با اعلام این خبر در جمع خبرنگاران اظهار داشت: به منظور افزایش ایمنی و تسهیل در عبور و مرور وسایل نقلیه، تردد موتورسیکلت‌ها به استثناء موتورسیکلت‌های انتظامی و امدادی از ساعت 12 ظهر امروز (چهارشنبه) 23 خردادماه تا ساعت 6 صبح روز یکشنبه 27 خردادماه از محورهای هراز و فیروزکوه ممنوع است.

وی سپس بیان کرد: تردد کلیه تریلرها از محور هراز ممنوع بوده و تردد کلیه کامیون‌ها وکامیونت‌ها به استثناء حاملان موادسوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 تا ساعت 24 امروز چهارشنبه 23 خردادماه، و از ساعت 6 صبح تا ساعت 24 روزهای پنج‌شنبه و جمعه و همچنین از ساعت 6 صبح روز شنبه 26 خردادماه تا ساعت 12 روز یک‌شنبه 27 خردادماه از محور هراز ممنوع است.

رئیس پلیس راه شرق استان تهران افزود: تردد کلیه وسایل نقلیه از ساعت 12 روز شنبه 26 خردادماه تا ساعت 2 بامداد روز یکشنبه 27 خردادماه از سمت رودهن به آمل ممنوع بوده و از ساعت 14 روز شنبه 26 خردادماه تا ساعت 2 بامداد روز یکشنبه 27 خردادماه با اعلام مأموران مستقر در محل از آب اسک به رودهن (محدوده مشاء) به صورت یک طرفه است.

محبی در ادامه با اشاره به محدودیت‌های ترافیکی در محور فیروزکوه نیز تصریح کرد: تردد کلیه تریلرها به استثناء حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 تا ساعت 24 امروز چهارشنبه 23 خردادماه، و از ساعت 8 صبح تا ساعت 24 روزهای پنج‌شنبه، جمعه و شنبه در محور فیروزکوه ممنوع است.

وی در پایان از آمادگی کامل مأموران پلیس راه جهت ارائه خدمات به شهروندان و رانندگان در ایام تعطیلات پیش رو خبر داد و خاطرنشان کرد: شهروندان هشدارهای پلیسی را جدی بگیرند و نهایت همکاری را در تأمین نظم و امنیت جاده با تیم‌های مستقر در محورها داشته باشند، همچنین مسافران و رانندگان می‌توانند جهت اطلاع از آخرین وضعیت جاده‌ها با مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راه شرق استان تهران به شماره 76219100(021) و سامانه گویای وضعیت راه‌ها ( 141 ) تماس حاصل کنند.


نظر خود را ثبت کنید