بازیکنانی که برای رئال و یوونتوس بازی کردند

  • تاریخ انتشار : 1397/4/20 ساعت : 00:13 - 10 ماه قبل
  • از گروه : ورزشی
  • زیرگروه : جهان ورزش
بازیکنان نسبتا مهمی در دوران فوتبال خود حضور در رئال مادرید و یوونتوس را تجربه کردند.

به گزارش ایسنا، بعد از آن که حضور کریستیانو رونالدو برنده ۵ توپ طلا در یوونتوس آن هم با رقم ۱۱۲ میلیون یورو قطعی شد، نگاهی داریم به ۱۰ بازیکنی که برای این دو تیم بازی کردند. تاکنون تنها همین ۱۰ بازیکن بودندکه حضور در رئال مادرید و یوونتوس را تجربه کردند و رونالدو یازدهمین بازیکن خواهد بود.

آلوارو موراتا

محصول آکادمی رئال مادرید با ۲۰ میلیون یورو به یوونتوس رفت و قهرمان ایتالیا شد و در ادامه به تیم مادریدی بازگشت.

سامی خدیرا

هافبک آلمانی هنوز هم در تیم یوونتوس بازی می‌کند و با این تیم قهرمانی ایتالیا را در کارنامه دارد. او با رئال قهرمان لالیگا هم شد.

میشائیل لادروپ

بازی‌ساز معروف دانمارکی یکی از بازیکنانی بود که سال ۱۹۸۳ به یوونتوس رفت. بعد از چند فصل ناموفق و حضور در لاتزیو و بارسلونا او به تیم رقیب یعنی رئال مادرید رفت.

زین‌الدین زیدان

هافبک فرانسوی بعد از آن که در یووه نامی برای خود دست و پا کرد، یکی از بازیکنانی بود که تحت پروژه کهکشان‌سازی پرس راهی رئال مادرید شد.

گونسالو ایگواین

ایگواین نیز بعد از ثبت ۱۰۷ گل در ۱۹۰ بازی در لالیگا، به ناپولی رفت و در ادامه پیراهن یوونتوس را با ۹۰ میلیون یورو به تن کرد.

فابیو کاناوارو

دفاع مستحکم یوونتوس که توپ طلا را نیز در کارنامه خود دارد سابقه حضور در این دو تیم مطرح را در کارنامه دارد.

نیکلاس آنلکا

آنلکا ۲۰ ساله در رئال مادرید چهره شد و بعد از حضور در آرسنال به یوونتوس رفت.

لوییس دل‌سول

این بازیکن طی ۹۶ بازی ۳۲ گل برای رئال در حد فاصل ۱۹۵۹ تا ۱۹۶۲ به ثمر رساند و اولین بازیکن اسپانیایی تاریخ یوونتوس است که به این تیم رفت.

امرسون

این هافبک جنگنده نیز ابتدا از رم به یوونتوس رفت و قهرمانی در ایتالیا را تجربه کرد و همراه با فابیو  کاپلو به سانتیاگو برنابئو رفت.

روبرت یارنی

یارنی ۳۰ بازی برای یوونتوس در سری A انجام داد و یکی از بازیکنان کرواسی در جام جهانی ۹۸ بود که در ادامه راهی رئال مادرید هم شد ولی در این تیم موفق نبود.

انتهای پیام


نظر خود را ثبت کنید