"هر ایرانی هر روز یک خدمت" شعار دهه کرامت

رئیس ستاد بزرگداشت دهه کرامت کشور با بیان اینکه شعار "هر ایرانی هر روز یک خدمت" در دهه کرامت دنبال می‌شود، مطرح کرد: امیدواریم در این 10 روز 800 میلیون خدمت را در نقاط مختلف کشور ارائه دهیم.

به گزارش ایسنا، حجت‌الاسلام‎والمسلمین حبیب‌رضا ارزانی در همایش افتتاحیه جشنواره مردمی کرامت با اشاره به اینکه شورای هماهنگی دهه کرامت کشور با محوریت آستان‌های قدس رضوی، حضرت معصومه سلام‌الله علیها، احمد بن موسی و عبدالعظیم حسنی(ع) فعالیت خود را دنبال می‌کند، اظهار کرد: در این شورا 35 دستگاه، نهاد و سازمان عضویت دارند و به برکت نام اهل‌بیت(ع) فعالیت‌های خود را در فضایی صمیمی دنبال می‌کنند.

وی اضافه کرد: شورای دهه کرامت کشور با رویکرد معرفت‌افزایی و نشاط ‌آفرینی فعالیت‌های مختلف خود را با شعار خدمت کریمانه به رسم اهل‌بیت(ع) دنبال می‌کند.

رئیس ستاد بزرگداشت دهه کرامت کشور با بیان اینکه شعار هر ایرانی هر روز یک خدمت در دهه کرامت دنبال می‌شود، مطرح کرد: امیدواریم در این 10 روز 800 میلیون خدمت را در نقاط مختلف کشور ارائه دهیم.

دبیر ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور ادامه داد: جشنواره مردمی کرامت با محوریت آستان حضرت فاطمه معصومه سلام‌الله علیها، جشن‌های زیر سایه خورشید با محوریت آستان قدس رضوی در ایران و دیگر کشورها و جشنواره بین‌المللی امام رضا علیه‌السلام با استقبال مطلوب آحاد مردم آغاز شده است.

انتهای پیام


نظر خود را ثبت کنید