قهرمان جام جهانی گردشگری را انتخاب کنید

فینال جام جهانی گردشگری در همگردی برگزار می‌شود

  • تاریخ انتشار : 1397/4/24 ساعت : 12:05 - 11 ماه قبل
  • از گروه : بازار
  • زیرگروه : خبر بازار
با انتخاب کاربران سایت و شبکه‌های اجتماعی همگردی دو کشور اسپانیا و سوئیس به فینال جام جهانی گردشگری صعود کردند و علاقه‌مندان سفر می‌توانند امروز قهرمان این جام را انتخاب کنند.

به گزارش سرویس بازار ایسنا، بنابر اعلام روابط عمومی همگردی، این سایت که معتبرترین و پربازدیدترین پایگاه اینترنتی فارسی‌زبان حوزه سفر و تفریح است، با الگوبرداری از جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، مسابقه‌های مشابهی بین جاذبه‌های گردشگری ۳۲ تیم حاضر در این جام برگزار کرد.

در مرحله گروهی این مسابقه‌ها، ۳۲ تیم مشابه گروه‌بندی جام‌جهانی روسیه در هشت گروه با هم به رقابت پرداختند و کاربران در هر بازی انتخاب می‌کردند که کدام کشور را برای سفر و گردش انتخاب می‌کنند.

در پایان مرحله گروهی از هر گروه دو تیم به مرحله حذفی صعود کردند و به رقابت با هم پرداختند. روسیه، مصر، اسپانیا، پرتغال، فرانسه، استرالیا، آرژانتین، ایسلند، سوئیس، برزیل، آلمان، سوئد، پاناما، انگلیس، ژاپن و لهستان ۱۶ تیمی بودند که به مرحله گروهی رسیدند. در مرحله گروهی اسپانیا با کسب ۸۱ درصد آرا، بالاترین میزان محبوبیت را در مقابل رقبایش (پرتغال، مراکش و ایران) کسب کرد.

پس از برگزاری بازی‌های حذفی، بالاخره ۴ تیم برزیل، اسپانیا، فرانسه و سوئیس با انتخاب کاربران همگردی به مرحله نیمه‌نهایی رسیدند. در این مرحله کاربران سوئیس را جذاب‌تر از فرانسه و اسپانیا را جذاب‌تر از برزیل تشخیص دادند.

این مسابقات با استقبال بیش از یک میلیون کاربر همگردی برگزار و در مجموع بیش از ۱۰۰ هزار نظر ثبت شد.

امروز دیدار نهایی بین سوئیس و فرانسه برگزار می‌شود و علاقه‌مندان به سفر می‌توانند با مراجعه به صفحه اینستاگرام همگردی، در بخش استوری به گزینه مورد نظر خود رای دهند.

جایزه این مسابقه ۳ تور ۳۰۰ دلاری خارجی است که از طرف آژانس تعطیلات رویایی به صورت قرعه‌کشی به کاربران اهدا می‌شود.

قرعه‌کشی بین همه کسانی که در مسابقه شرکت می‌کنند، انجام می‌شود.

انتهای پیام


نظر خود را ثبت کنید