به عنوان نخستین بانک در سال ۱۳۹۷

برگزاری مجمع عمومی عادی و فوق‌العاده بانک قرض‌الحسنه مهر ایران

مجمع عمومی عادی سالانه بانک قرض‌الحسنه مهر ایران با حضور نمایندگان صاحبان سهام، مدیرعامل، اعضای هیات‌مدیره و نمایندگان بانک مرکزی جمهوری اسلامی و وزارت امور اقتصادی و دارایی در محل سالن جلسات این بانک برگزار شد.

به گزارش سرویس بازار ایسنا، بنابر اعلام بانک قرض‌الحسنه مهرایران، برگزاری مجمع عادی سالانه این بانک با حضور نمایندگان صاحبان سهام بر اساس دستور جلسه رسمیت یافت.

پس از قرائت گزارش هیات‌مدیره و استماع گزارش حسابرس و بازرس قانونی در مورد صورت‌های مالی سال منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۶، در خصوص محورهای مطرح شده تبادل نظر صورت گرفت و صورت‌های مالی سال ۱۳۹۶ به تایید مجمع رسید.

استماع گزارش هیات‌مدیره و ارائه گزارش حسابرس و بازرس قانونی در مورد صورت‌های مالی سال منتهی به ۲۹ اسفند ۹۶، بررسی و تصویب صورت‌های مالی، تصمیم‌گیری در زمینه تقسیم سود، انتخاب روزنامه‌های کثیرالانتشار، انتخاب حسابرس و بازرس قانونی بانک برای سال مالی جاری و تعیین حق‌الزحمه آنها از جمله محورهایی است که در مجمع عمومی عادی بانک قرض‌الحسنه مهرایران به تصویب اعضا رسید.

علاوه بر حضور رییس و اعضای هیات‌مدیره بانک و نمایندگان بانک‌های سهامدار در این جلسه، برات کریمی نماینده بانک ملی ایران به عنوان رییس، هیئت داودیان نماینده بانک سپه و محمدعلی دهقان دهنوی نماینده بانک مسکن به عنوان ناظر و همچنین مرتضی اکبری مدیرعامل بانک قرض‌الحسنه مهر ایران نیز به عنوان منشی در جلسه مجمع حضور داشتند.

انتهای پیام


نظر خود را ثبت کنید