تبریک باخ به پوتین برای موفقیت در برگزاری جام جهانی ۲۰۱۸

  • تاریخ انتشار : 1397/4/25 ساعت : 11:14 - 10 ماه قبل
  • از گروه : ورزشی
  • زیرگروه : جهان ورزش
توماس باخ، رییس کمیته‌ بین‌المللی المپیک با ولادیمیر پوتین، رییس‌جمهور روسیه دیدار کرد و اعلام کرد که زمان آن رسیده که روسیه به جامعه ورزش بین‌الملل بازگردد.

به‌ گزارش ‌ایسنا ‌و ‌به نقل از سایت Inside the games، توماس باخ، رییس کمیته‌ بین‌المللی المپیک برای اولین‌بار بعد از اتهامات مربوط به دوپینگ به روسیه با رییس‌جمهور روسیه دیدار کرد.

باخ و پوتین درباره گسترش ورزش در جامعه روسیه به خصوص بعد از محرومیت‌هایی که برای ورزشکاران این کشور صورت گرفته است صحبت کرده‌اند. ورزشکاران روسیه در  المپیک ۲۰۱۸ به صورت مستقل شرکت کردند اما بعد از این بازی‌ها محرومیت المپیک روسیه برداشته شد.

از آن به بعد IOC همواره تلاش کرده است تا اجازه دهد روسیه به ورزش بین‌الملل باز گردد.

IOC اعلام کرد که باخ و پوتین در صحبت‌هایی که با هم داشتند به این نتیجه‌ رسیدند که زمان آن فرا رسیده است که دوباره درباره ورزش روسیه مذاکرات انجام شود و روسیه بتواند به مسابقات و جامعه ورزش باز گردد.

توماس باخ هم‌چنین قصد دارد با رییس کمیته‌ المپیک روسیه دیدار کند.  توماس باخ در صحبت‌های خود با پوتین به حمایت‌های IOC از پروژه‌های جدید کمیته‌ المپیک روسیه اشاره کرد.

کمیته ملی المپیک روسیه برنامه‌های آموزشی برای گسترش فرهنگ ضد دوپینگ در بین ورزش‌ها را ترتیب داده است.

پوتین در صحبت‌های خود اظهار کرد که میزبانی روسیه در جام جهانی ۲۰۱۸ موفقیت آمیز بوده و این مساله باعث شده است که تصورات درباره  ورزش روسیه بهتر شود.

او اظهار کرد که خوشحال است مهمانان این مسابقات با چشمان خودشان شاهد این بودند که قضاوت‌ها درباره ورزش روسیه نادرست بوده است.

توماس باخ هم‌چنین به ولادیمیر پوتین بابت موفقیت در برگزاری جام جهانی ۲۰۱۸ تبریک گفت‌.

انتهای پیام


نظر خود را ثبت کنید