برگزاری کنفرانس بین‌المللی ایران کمپرسور

  • تاریخ انتشار : 1397/4/25 ساعت : 14:58 - 11 ماه قبل
  • از گروه : بازار
  • زیرگروه : خبر بازار
دومین کنفرانس بین‌المللی تخصصی کمپرسورها (ایران کمپرسور) در مرکز همایش‌های بین‌المللی پژوهشگاه صنعت نفت برگزار می‌شود.

به گزارش سرویس بازار ایسنا، تاکنون شرکت‌های متعددی از صنایع نفت، گاز، پتروشیمی، فولاد و سایر صنایع از جمله پتروشیمی لرستان، پتروشیمی شهید تندگویان، پتروشیمی بیستون، پتروشیمی هنگام، راه‌اندازی و بهره‌برداری از صنایع نفت، مهندسان مشاور سازه، فولاد غدیر، فولاد سنگان، مدیریت تولید برق شهید رجایی، مدیریت تولید برق کرمان، کویر تایر و بسیاری از شرکت‌های دیگر نفرات خود را در قالب ثبت‌نام‌های فردی و گروهی برای حضور در کنفرانس به دبیرخانه کنفرانس ایران کمپرسور معرفی کرده‌اند.

احمدرضا احرارنژاد رییس دومین کنفرانس تخصصی کمپرسورها گفت: این کنفرانس نسبت به کنفرانس قبلی با استقبال خوب شرکت‌های بزرگ داخلی و خارجی در زمینه کمپرسور مواجه شده و در کنار کنفرانس کارگاه‌های آموزشی با هدف افزایش دانش فنی شرکت‌های داخلی برگزار می‌شود.

احرارنژاد درباره محورهای اصلی این کنفرانس بیان کرد: بررسی فرصت‌های سرمایه‌گذاری در صنعت کمپرسور، راهکارهای ارتقای این صنعت و بررسی بومی‌سازی و بازسازی این تجهیزات از محورهای اصلی برگزاری این کنفرانس است.

به گفته رییس دومین کنفرانس تخصصی کمپرسورها در حاشیه این کنفرانس نمایشگاهی با حضور شرکت‌های توانمند داخلی نیز صورت می‌گیرد.

دومین کنفرانس تخصصی کمپرسورها ایران کمپرسور۹۷ با حمایت وزارت نفت، وزارت صنعت، معدن و تجارت، وزارت نیرو و شرکت‌های ملی نفت، گاز و پتروشیمی ایران در ۲۶و ۲۷ تیرماه برگزار می‌شود؛ گروه صنعتی هوایار مجری برگزاری این رویداد است.

انتهای پیام


نظر خود را ثبت کنید