نورافکن: بازگشتم از شارلوا به ایران صحت ندارد

  • تاریخ انتشار : 1397/7/17 ساعت : 12:54 - 8 ماه قبل
  • از گروه : ورزشی
  • زیرگروه : توپ و تور
به هر حال شرایط تیم شرایط خوبی است. تصمیم گرفتم که در این باشگاه باشم و تلاش می‌کنم تا موفق شوم. به هر حال صحبت‌هایی که مطرح شد بابت برگشتم از این باشگاه به ایران باید بگویم این خبر صحت ندارد.

بازیکن تیم ملی امید ایران می‌گوید مسوولان خوبی داریم که به فکر هستند و باید کمک کنند تا موفق شویم.

به گزارش ایسنا و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، امید نورافکن درباره شرایط تیم امید ایران اظهار کرد: خدا را شکر تیم خوبی هستیم. امیدوارم با بازی‌های دوستانه خوب بتوانیم آمادگی لازم را داشته باشیم. مسوولان باید حمایت کنند تا بتوانیم بعد از چند سال مثل تیم جوانان درخشش خوبی داشته باشیم و تیم ملی امید به المپیک صعود کند. به هر حال چند سالی است که تمرین می‌کنیم و امید داریم که بالاخره به المپیک صعود کنیم، امیدوارم این اتفاق بیفتد. هدف تیم امید صعود به المپیک است و برای این این که بتوانیم بعد از سال‌ها راهی المپیک شویم نیاز به امکانات و بازی‌های دوستانه خوبی است.

او درباره شرایطش در باشگاه شارلوا بلژیک گفت: به هر حال شرایط تیم شرایط خوبی است. تصمیم گرفتم که در این باشگاه باشم و تلاش می‌کنم تا موفق شوم. به هر حال صحبت‌هایی که مطرح شد بابت برگشتم از این باشگاه به ایران باید بگویم این خبر صحت ندارد. اگر باشگاه‌های اروپایی به دنبال بازگشت بازیکن به کشورش هستند هیچ وقت طوری برخورد نمی‌کنند که به بازیکن لطمه وارد شود و سعی می‌کنند با تعامل شرایط خوبی را مهیا کنند. شارلوا تیم بزرگی است و من آرزو داشتم که در اروپا باشم اگر روزی باز هم به گذشته برگردم همین تصمیم را می‌گیرم و به این تیم برمی‌گردم.

نورافکن درباره امکانات تیم ملی بیان کرد: همان‌طور که می‌بینید امکانات و شرایط زمین تیم ملی همین است که می‌بینید. مسوولان خوبی داریم که به فکر هستند و باید کمک کنند تا موفق شویم. به هر حال بازیکنان تیم از جوانی‌شان می‌گذرند برای تیم ملی و تمام تلاش‌شان را می‌کنند تا تیم ملی موفق شود.


نظر خود را ثبت کنید