معارفه , امام جمعه ایلام , رئیس دفتر رهبری " />

رئیس دفتر رهبر معظم انقلاب:

مردم ایلام حامیان همیشگی نظام هستند

ایلام - ایرنا - رئیس دفترمقام معظم رهبری گفت: مردم ایلام به فرموده مقام معظم رهبری همواره از حامیان اصلی و وفادار به آرمان های نظام مقدس جهموری اسلامی و یار دبرین امام و رهبری بوده اند .
به گزارش ایرنا، آیت الله محمدی گلپایگانی روز پنجشنبه در بدو ورود به استان ایلام اظهار داشت: مردم مقاوم ایلام هنوز هم صادقانه پای وفای به عهد خود به انقلاب هستند.
وی که به منظور معرفی نماینده ولی فقیه و امام جمعه جدید ایلام به استان سفر کرده است، افزود: حاج اقای لطفی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه پیشین ایلام سربازی بود که سالیان دراز در این استان خدمتگذار مردم بود که با استئفای ایشان سرباز صدیق دیگری جایگزینش شد.
وی ابراز امیدواری کرد حضور نماینده جدید ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام به واقع با تلاش و کوشش خود منشا خیر و‌برکت برای مردم استان ایلام باشد.
نماینده جدید ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام نیز شناسایی اولویت ها، نیازها، نقاط قوت و ضعف استان برای توسعه این منطقه و تلاش برای رفع یا کاهش کاستی ها از اهم برنامه های خود دانست.
حجت الاسلام والمسلمین الله نور کریمی تبار ابراز امیدواری کرد: با همکاری مردم و مسئولان خدمتگذاری لایق و صادق برای استان ایلام باشد.
به گزارش ابرنا، حجت الاسلام والمسلمین محمدنقی لطفی بعد از ۱۷ سال خدمت گذاری به استان ایلام در منصب نمایندگی ولی فقیه جای خود را به حجت الاسلام والمسلمین کریمی تبار داد.
آیین تودیع و معارفه آنها فردا در مصلای ایلام با حضور آیت الله محمدی گلپایگانی برگزار می شود.
۷۱۷۲/6034

نظر خود را ثبت کنید