موسیقی , قره باغی , هنرمندان پیشکسوت " />

تکذیب یک شایعه توسط مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشکسوت

تهران - ایرنا- مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشکسوت شایعه منتشر شده در فضای مجازی درباره یکی از هنرمندان پیشکسوت حوزه موسیقی را تکذیب کرد.
به گزارش گروه فرهنگی ایرنا از اعلام روز یکشنبه موسسه هنرمندان پیشکسوت، سیدعباس عظیمی مدیرعامل این موسسه ضمن تکذیب شایعه منتشر شده در فضای مجازی درباره سکونت «اسفندیار قره باغی» هنرمند پیشکسوت موسیقی در آمریکا، گفت: جناب استاد قره باغی در ایران و شهر تبریز سکونت داشته و دارد و امروز یکشنبه (20 آبان ماه سال 97) به صورت تلفنی جویای احوال ایشان بودم.
عظیمی در ادامه ضمن تقبیح اینگونه دروغ پردازی ها، اسفندیار قره باغی را هنرمندی متعهد، مردمی و حساس به مسایل و مشکلات کشور دانست و گفت: دشمنان این مرز و بوم سالهاست به هر طریق ممکن رو به سوی تخریب وجهه هنرمندان متعهد و انقلابی برداشته اند و اگر غیر از این باشد جای تعجب خواهد داشت.
وی در ادامه با اشاره به قطعه موسیقی « آمریکا، آمریکا، مرگ به نیرنگ تو » گفت: این اثر، کاری ماندگار و کوبنده نسبت به سیاست های ظالمانه و جنگ طلبانه حکام آمریکاست که تا ابد خار چشم نوکران داخلی و خارجی سیاستمداران آمریکا خواهد بود.
به گزارش ایرنا از روابط عمومی رادیو، اسفندیار قره باغی در گفت و گو با رادیو ایران اقامت خود را در آمریکا تکذیب کرد.
وی اشاره کرد: من مدتی است از تهران کوچ کرده ام و در تبریز ساکن شده ام.
قره باغی با گلایه از فضای مجازی پر از دروغ و شایعه که دستاویز عده ای مغرض و بیمار شده است،گفت: این روزها اخبار دروغ در فضای مجازی آنقدر زیاد شده است که اعتماد مردم از این فضا سلب شده است.
وی ادامه داد: من امروز 20 آبان در هوای ابری و لطیف تبریز در حال زندگی و بهره بردن از این هوای پاک هستم.
قره باغی در گفت و گو با رادیو ایران افزود: من احساس غرور می کنم که در مقطعی که لازم بود سرود آمریکا آمریکا را خواندم.
وی افزود: آثار متعدد من که با موضوعات مختلفی هم می باشد در دسترس همه مخاطبان وجود دارد.
فراهنگ ** 3009**9031** 1418

نظر خود را ثبت کنید