عیادت معاون صداوسیما از مجروحان رسانه در جنایت تروریستی اهواز

معاون امور استان‌های سازمان صداوسیما از مجروحان صداوسیما در حادثه تروریستی اهواز عیادت کرد.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی معاونت امور استان‌ها، علی دارابی در سفر به خوزستان با علی رشاد و احمد اسفندیاری از کارکنان واحد فنی صدا و سیمای مرکز خوزستان که در جنایت حادثه تروریستی اهواز مجروح شده بودند عیادت کرد.

وی در دیدار با این دو مجروح ضمن آرزوی صحت، سلامتی و شفای عاجل برای همکارانش در رسانه ملی، در جریان روند درمان و پیگیری معالجه آنها قرار گرفت.

در ادامه معاون امور استان های صداوسیما در جمع مدیران صدا و سیمای مرکز خوزستان حاضر شد و گفت : خوزستان قطب تولیدات فرهنگی و رسانه ای دفاع مقدس است و باید از این ظرفیت و هنرمندان خلاق استان استفاده کرد.

دارابی با اشاره به موفقیت‌های صداوسیمای مرکز خوزستان در جشنواره تولیدات مراکز استان ها افزود: صداوسیمای خوزستان با ارتباط خوب و موثر در استان نیز جزو سه دستگاه برتر است.

وی با اشاره به حضور اقوام مختلف در استان خوزستان تصریح کرد: برنامه‌های شبکه استانی خوزستان باید به گونه‌ای باشد که تمام مردم استان و اقوام متعدد حاضر در استان خودشان را در این قاب ببینند. 

دارابی با اشاره به اینکه بخش بین‌الملل برای نخستین بار از سال ١٣٩٩ در جشنواره تولیدات مراکز استانها اضافه خواهد شد خاطرنشان کرد: باید مرکز خوزستان با نزدیکی به کشور عراق تولیدات مشترکی را در سطح بین‌المللی با کشور همسایه  خود داشته باشد.

وی شبکه‌های استانی صداوسیما را محور توسعه پایدار در استان‌ها دانست و گفت: این شبکه‌ها باید با تولید برنامه های پر محتوا و فاخر امید را در سطوح مختلف جامعه پررنگ‌تر کنند.

دارابی با اشاره به برنامه های ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در معاونت امور استان ها افزود: بیان دستاوردهای انقلاب مانند استقرار نظام جمهوری اسلامی، مردم سالاری دینی، کسب استقلال و آزادی واقعی و انتقال آن به آحاد جامعه به ویژه نسل جوان و بهره گیری از ظرفیت حوزه های برنامه سازی از جمله برنامه های رسانه ملی برای چهلمین سال پیروزی انقلاب است.

وی با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی ایران انقلابی بزرگ در قرن بیستم است، ادامه داد: انتظار آن است که کارهای ویژه‌ای برای بزرگداشت چهلمین سالگرد انقلاب از سوی برنامه‌سازان صورت گیرد و باید کاری کنیم که مردم و جوانان نسبت به آینده امیدوار باشند.

معاون امور استان‌های صداوسیما معرفی شخصیت استثنایی امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری را از دیگر وظایف مهم در برگزاری بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب برشمرد و گفت: معرفی رهبران جمهوری اسلامی به ویژه برای نسل جوان باید مورد توجه باشد.

انتهای پیام


نظر خود را ثبت کنید