معاون استاندار:

پروژه‌های عمرانی در فارس متوقف نشده است

  • تاریخ انتشار : 1397/9/18 ساعت : 15:28 - 1 سال قبل
  • از گروه : استان ها
  • زیرگروه : فارس
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری فارس گفت: پروژه‌های عمرانی استان فارس بدون توقف و با سرعت مناسب مراحل اجرایی را طی می‌کند و متوقف نشده است.

‌به گزارش ایسنا‌، به نقل از استانداری فارس، عنایت‌الله رحیمی در بازدید از پروژه‌های عمرانی شهرستان گراش، خدمات نظام اسلامی را طی 4 دهه گذشته، بسیار تاثیرگذار، ارزشمند و گسترده خواند و تاکید کرد که در آستانه چهل سالگی انقلاب اجازه توقف پروژه‌های عمرانی را نمی‌دهیم.

وی ادامه داد: امروز اگر به این توجه کنیم می بینیم که به رغم محدودیت منابع و مشکلات مالی که دولت با آن دست به گریبان است، فعالیت ‌ های عمرانی خوبی در تمام نقاط استان دنبال می‌شود.

رحیمی گفت: به ویژه اقداماتی که در زمینه راه سازی، آبرسانی و گازرسانی و پروژه های ورزشی در استان انجام شده قابل مقایسه با گذشته نیست و جهش خوبی در این بخش ها شاهد هستیم .

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری فارس، دهه مبارک فجر را فرصت مناسبی برای بیان دستاوردها و اقدامات دولت تدبیر و امید و نظام جمهوری اسلامی دانست و گفت: باید با ارائه گزارش در خصوص این دستاوردها و موفقیت ها به مردم و اطلاع رسانی گسترده در این زمینه، جلو سیاه نمایی‌ها و تخریب ‌ های دشمنان و بدخواهان کشور و نظام که سعی در ناتوان جلوه دادن نظام اسلامی را دارند بگیریم‌.

وی افزود: تا قبل از پیروزی انقلاب اسلامی در استان فارس فقط سه شهر و یک روستا گازرسانی شده بود اما امروز تعداد شهرهای برخوردار از نعمت گاز در این استان به ۷۵ شهر رسیده و تعداد روستاهای بالای ۲۰ خانوار فاقد گاز نیز تا پایان امسال به عدد صفر خواهد رسید‌.

رحیمی ادامه داد: در بحث راه سازی هم قبل از انقلاب در استان فارس در مجموع یک هزار کیلومتر راه اصلی وجود داشت که این عدد امروز به افزون به حدود 18 هزار کیلومتر شامل انواع راه ها رسیده است‌.

وی، وجود خیرین در استان فارس و به ویژه شهرستان گراش را از جمله ظرفیت های بسیار ارزشمند دانست و گفت: در شرایطی که محدودیت منابع دولتی مواجه هستیم، همراهی و کمک خیرین می تواند کمک شایانی به اجرای پروژه های عمرانی در جهت خدمات رسانی هرچه سریعتر به مردم کند‌.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری فارس افزود: قطعا خیرین استان در انجام سرمایه گذاری‌ها و انجام کارهای خیرخواهانه مورد حمایت ویژه خواهند بود و در چارچوب قانون از آنها حمایت کامل خواهیم کرد‌.


انتهای پیام


نظر خود را ثبت کنید