پوشش بیمه سلامت برای بیش از یک میلیون گیلانی

  • تاریخ انتشار : 1397/9/19 ساعت : 19:03 - 2 سال قبل
  • از گروه : استان ها
  • زیرگروه : گیلان
مدیرکل بیمه سلامت گیلان گفت: یک میلیون و 270 هزار نفر در گیلان تحت پوشش بیمه سلامت هستند.

به گزارش ایسنا، «اکبری» در نشست خبری با اصحاب رسانه گیلان با بیان این‌که یک میلیون و 270 هزار نفر در گیلان تحت پوشش بیمه سلامت هستند، اظهار کرد: حوزه سلامت اولویت اصلی همه کشورهاست.

وی ارائه خدمت هدفمند به بیمه‌شدگان را از اهداف مهم بیمه سلامت دانست و گفت: ارائه بسته خدمت به محرومین و اقشار آسیب‌پذیر از برنامه‌های سازمان بیمه سلامت است.

پرداخت بدهی بیمه سلامت به مراکز خصوصی گیلان تا خرداد 97

وی با اشاره به مطالبات معوق بیمه سلامت گیلان در سال 96 افزود: بخش باقی مانده مطالبات نیمه دوم سال 96 تا پایان سال جاری پرداخت خواهد شد.

مدیرکل کمیته بیمه سلامت گیلان از پرداخت بدهی بیمه سلامت گیلان به مراکز دولتی بابت ارائه خدمات به بیمه‌شدگان تا مهر ماه 97 خبر داد و گفت: بدهی بیمه سلامت گیلان به مراکز خصوصی بابت ارائه خدمات به بیمه‌شدگان نیز تا خرداد 97 پرداخت شده است.

سامانه 1666 همه روزه پاسخ‌گوی سوالات بیمه‌شدگان

اکبری تصریح کرد: یک سوم هزینه‌های درمانی کشور مربوط به بخش‌های دارویی است.

وی با اشاره به راه‌اندازی سامانه 1666 بیمه سلامت یادآور شد: این سامانه همه روزه پاسخ‌گوی سوالات بیمه‌شدگان بیمه سلامت است.

مدیرکل کمیته بیمه سلامت گیلان با تأکید بر این‌که مردم می‌توانند به‌صورت 24 ساعته سوال‌ها و نظرات خود در خصوص بیمه سلامت را از این سامانه مطرح کنند، یادآور شد: روزهای دوشنبه از ساعت 10 الی 12 هر هفته مدیران به طور مستقیم پاسخ‌گوی سئوالات بیمه‌شدگان بیمه سلامت از طریق این سامانه هستند.

انتهای پیام


نظر خود را ثبت کنید