غفور کارگری نایب رییس مردان پارالمپیک شد

در ادامه انتخابات کمیته‌ ملی پارالمپیک فلاح غفور کارگری با کسب ۳۳ رای به عنوان نایب رییس مردان کمیته‌ ملی پارالمپیک انتخاب شد.

به‌ گزارش ‌ایسنا، در ادامه انتخابات کمیته‌ ملی پارالمپیک پس از انتخاب رییس و نواب رییس بانوان، پنج کاندیدا شامل مجید قدمی، فرزاد حیدری، غفور کارگری، عباس باغستانی و غلامرضا شعبانی بهار برای کاندیداتوری پست نایب رییسی مردان در ششمین مجمع انتخاباتی شرکت کرده بودند که در ادامه این انتخابات غفور کارگری با کسب ۳۳ رای به عنوان نایب رییس مردان کمیته‌ ملی پارالمپیک انتخاب شد و شعبانی بهار ۱۳ رای بدست آورد و سه رای سفید نیز در صندوق ریخته شد.

پیش از برگزاری مجمع انتخاباتی کمیته‌ ملی پارالمپیک، غلامرضا شعبانی بهار انصراف خود را از کاندیداتوری نایب رییسی مردان اعلام کرده بود، اما در زمان برگزاری انتخابات بار دیگر حضورش را برای شرکت در پست نایب رییسی مردان اعلام کرد.

همچنین برای شرکت در پست نایب رییسی مردان یازده کاندیدا آمادگی خود را برای شرکت در پست نایب رییسی مردان اعلام کرده بودند که قبل از برگزاری این مجمع شش نفر از شرکت در این انتخابات انصراف خود را اعلام کردند.

در بخش خزانه داری شهرام منکرسی تنها کاندید بود که با ۴۴ رای به عنوان خزانه داری کمیته ملی پاراالمپیک انتخاب شد. پیش از این پست خزانه داری کمیته ملی پارالمپیک احمد ارشدی بر عهده داشت.

در بخش بازرسی نیز مسعود اشرفی با ۴۰ رای به عنوان بازرس انتخاب شد.

پیش از این امیر ماندگارفرد، علی اصغر هادی زاده، قاسم قاسمی و رقیه الله کرمی نیز کاندیدای پست بازرس بودند که قبل از برگزاری مجمع انصراف خود را از این پست اعلام کردند.

انتهای پیام


نظر خود را ثبت کنید