دردسری جدید که برای خارج کنندگان غیرمجاز سوخت از مرز تمرچین ایجاد شده

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه میاندوآب از تشدید نظارت در جایگاه‌های عرضه فرآورده های نفتی مرزی مستقر در بازارچه‌های مرزی تمرچین و کل منطقه میاندوآب خبر داد.


داوود فعال پور در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا افزود: قیمت سوخت بین ایران و کشور همسایه (عراق) زیاد است، بنابراین به منظور کنترل و نظارت های لازم بر کامیونهای ورودی و خروجی در این بازارچه‌های مرزی، بازرسان اعزامی به منطقه تمرچین با همکاری نیروهای مرزبانی و با تشدید نظارت‌های غیر محسوس و اقدامات انجام شده و با استاندارد سازی باک خودروها و حذف باک اضافی رانندگان خودروهای سنگین عبوری از مرزها، از قاچاق فرآورده های نفتی بطور چشمگیری جلوگیری شده است.

فعال پور ادامه داد:در جایگاه های مرزی تمرچین وکیله روزانه بیش از ۷۰۰دستگاه خودرو سنگین وسبک تردد کرده و در این راستا بازرسان اعزامی این منطقه با سیستم های نرم افزاری باک خودروهای عبوری را اندازه گیری کرده و از خروج غیرمجاز سوخت ممانعت کردند.

به گزارش ایسنا، منطقه میاندوآب با داشتن هشت ناحیه و ۹۱ باب جایگاه عرضه فرآورده های نفتی و ۲باب جایگاه مرزی تمرچین(پیرانشهر) وکیله (سردشت)مسئولیت تامین و توزیع چهار نوع فرآورده های نفتی را به هشت شهر جنوب استان آذربایجان غربی برعهده دارد.


انتهای پیام


نظر خود را ثبت کنید