غبارروبی , عطر افشانی , گلزار شهدا " />

هنرمندان بوشهری گلزار شهدا این شهر را عطر افشانی کردند

بوشهر-ایرنا- همزمان با دهه گرامیداشت هنر انقلاب اسلامی شماری از هنرمندان بوشهری گلزار شهدا این شهر را غباروبی و عطرافشانی کردند.
به گزارش ایرنا، رییس حوزه هنری استان بوشهر دراین آئین گفت: برای دهه گرامیداشت هنر انقلاب اسلامی در استان بوشهر ویژه برنامه های متنوعی تدارک دیده شده که تجدید بیعت با آرمان های شهدا و امام شهدا بخش از آنهاست.
امید پارسایی فر افزود: برپایی غرفه های نقاشی کودکان، فروش با تخفیف محصولات فرهنگی و همچنین غرفه آشنایی کودکان با هنر انقلاب اسلامی از جمله برنامه های جانبی پیش بینی شده برای آیین غبارروبی و عطر افشانی گلزار شهدا شهر بوشهر بود.
وی ادامه داد: دیدار هنرمندان با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر، دیدار کارکنان با استاندار و رییس سازمان تبلیغات استان بوشهر و همچنین رونمایی از تابلو شهید آوینی اثر محمد علی نادری از دیگر برنامه هایی است که در راستای بزرگداشت دهه هنر انقلاب اسلامی تاکنون در استان بوشهر اجرا شده است.
پارسایی فر اظهارداشت: رویکرد اصلی حوزه هنری حمایت از ظرفیت های هنری برای شکوفا شدن استعدادهای موجود در این بخش است.
وی ادامه داد: در سالی که بنام رونق تولید نام گرفته بخشی از این رسالت مهم متوجه حوزه فرهنگ و هنر است که اهتمام ویژه ای نسبت به آن ایجاد شده است.
در حاشیه این آیین تصویرسازی چهره های حماسه سازان مقاومت در برابر بیگانگان به معرض دید عموم گذاشته شد.
اجرا مداحی و موسیقی آیینی و همچنین اهدا بسته های فرهنگی از دیگر برنامه های جانبی این آیین بود.
7212/6045

نظر خود را ثبت کنید