شرکت 140 عروس و داماد در جشن عروسی « دعوت »

هدف این برنامه ترویج فرهنگ ازدواج آسان و محبت بین زوجین بوده و برنامه دعوت برای برگزاری مراسم عروسی جمعی ،  هیچگونه کمک نقدی جمع آوری نکرده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سیما؛ مجتبی کشاورز تهیه کننده ویژه برنامه رمضانی « دعوت » شبکه یک سیما با اشاره به معرفی زوج های واجد شرایط کمک هزینه جهیزیه و حضور در جشن عروسی این برنامه گفت: علاوه بر زوج های مهمان در این برنامه ، از 70 زوج دیگر نیز برای شرکت در جشن عروسی دعوت به عمل آمد که این مراسم عروسی دست جمعی و باشکوه ، پنج شنبه شب بصورت مستقیم از شبکه یک سیما نیز پخش شد.

کشاورز درباره فرآیند کمک هزینه جهیزیه به این زوج ها  تصریح کرد: مدارک و اطلاعات هر یک از زوج ها تکمیل و در اختیار بنیاد کرامت آستان قدس رضوی قرار گرفته است و پس از طی مراحل قانونی ، از طریق دفاتر استانی این بنیاد به زوج های واجد شرایط تقدیم خواهد شد. برنامه دعوت فقط معرف این زوج ها است و در فرآیند بعدی  دخالت ندارد..


این تهیه کننده ادامه داد: همانطور که بارها در بخش های مختلف این برنامه اعلام شد هدف این برنامه ترویج فرهنگ ازدواج آسان و محبت بین زوجین بوده و برنامه دعوت برای برگزاری مراسم عروسی جمعی ،  هیچگونه کمک نقدی جمع آوری نکرده است.

کشاورز در پایان یادآور شد : مراسم مشترک عروسی 140 زوج با همکاری شبکه یک سیما ، سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران  و بنیاد کرامت رضوی برگزار شده است. وی از همدلی میهمانان و مردم برای به تصویر کشیدن گوشه هایی از خوشبختی و محبت در  زندگی مشترک تشکر کرد.


نظر خود را ثبت کنید