افزایش 265 درصدی کشف مواد مخدر در سمنان

فرمانده انتظامی استان سمنان بابیان اینکه از ابتدای سال تا کنون چهار تن و ۶۹۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر در استان کشف شده است، گفت: این میزان به نسبت مدت مشابه سال قبل ۲۶۵ درصد رشد داشت.

به گزارش مهر، سردار روح الامین قاسمی عصر چهارشنبه در نشستی با مسئولان انتظامی استان سمنان به میزبانی سالن جلسات این نیرو بابیان اینکه از ابتدای سال جاری تا کنون بالغ بر چهار تن و ۶۹۰ کیلوگرم انواع موادمخدر در استان کشف شده است، ابراز داشت: این میزان کشفیات به نسبت مدت مشابه سال قبل رشد ۲۶۵ درصدی را نشان می‌دهد.

وی با بیان اینکه میزان کشف سرقت نیز طی مدت مذکور ۵۴ درصد در استان سمنان رشد داشت، افزود: بیشترین علت سرقت بی توجهی مردم در نکات ایمنی و ملاحظات حفاظتی است با این حال مبارزه با جرایم خرد در دستور کار نیروی انتظامی قرار دارد بر همین اساس برنامه‌های این حوزه قالب قرارگاه مشترک مبارزه با سرقت به طور مستمر پیگیری و ارزیابی می‌شود.

فرمانده انتظامی استان سمنان بابیان اینکه اشراف اطلاعاتی مناسب مأموران پلیس و اقدامات منسجم درون‌سازمانی از مهم‌ترین عوامل رقم خوردن این افزایش به شمار می‌رود، ابراز داشت: موضوع امنیت خط قرمز نیروی انتظامی محسوب می‌شود که با هیچ‌کسی در این مقوله تعارف نداریم.

قاسمی ضمن بیان اینکه پلیس با هرگونه بر هم زنندگان نظم و آسایش عمومی شدیداً برخورد می‌کند، ابراز داشت: خوشبختانه برنامه‌های پلیس در ایام ماه مبارک رمضان و نماز عید سعید فطر بدون هیچ‌گونه مشکل امنیتی در سطح استان سمنان برگزارشده است.

قاسمی بابیان اینکه کسب رتبه‌های برتر فرماندهی انتظامی استان شایان تقدیر است، تصریح کرد: در حوزه‌های برگزاری دوره‌های غیرمتمرکز بصیرت همچنین در اجرای موفق آزمون حفظ قرآن کریم، سمنان عنوان استان برتر کشور را کسب کرده است.


نظر خود را ثبت کنید