خشم شدید سرمربی بوکس ایران علیه سجاد غریبی/ اصلاً کی باشی که عذرخواهی کنی؟

  • تاریخ انتشار : 1401/5/12 ساعت : 11:49 - 2 ماه قبل
  • از گروه : ورزشی
  • زیرگروه : توپ و تور
ایشان با مداحی امام حسین رفت و این افتضاح را به بار آورد. با اسم امام حسین بچه‌های ما روی مین رفته‌اند! اینکه یک آدم با اسم امام حسین می‌رود و افتضاح به بار می‌آورد من را ناراحت می‌کند.

افتضاح سجاد غریبی، که معروف به هالک مجازی شده، واکنش‌های منفی زیادی را در پی داشته است.

به گزارش همشهری آنلاین بزرگ‌ترین انتقاد مطرح شده این است که او با مضحکه‌ای که به راه انداخته، باعث می‌شود به جای توجه به قهرمانان واقعی، اخبار حول محور نام او بگردد که با نمایش‌ سعی در برجسته کردن نام خود دارد.

علی استکی، سرمربی تیم ملی بوکس ایران هم از همین موضوع ناراحت است و می‌گوید: «بزرگ‌ترین اشتباه ما این است که به او بال و پر می‌دهیم. هرکسی اختیار خودش را دارد، او هم تصمیم گرفته چنین افتضاحی به بار بیاورد. متأسفانه این قضیه باب شده، قهرمان‌های ما مدت‌ها زحمت می‌کشند اما چنین فردی با این کارها می‌آید هم آبروی خودش را می‌برد، هم آبروی این رشته ورزشی و هم آبروی ایران را.»

استکی همچنین به تأثیر فضای مجازی در برجسته شدن این افراد اشاره می‌کند: «ماهیت فضای مجازی همین است. یکسری افراد را بی جهت بزرگ کرده است. بی‌حیایی‌ها، شکستن حرمت‌ها را در فضای مجازی می‌بینیم، این هم روی همه آن‌ها. من خیلی ناراحتم که ایشان با مداحی امام حسین رفت و این افتضاح را به بار آورد. با اسم امام حسین بچه‌های ما روی مین رفته‌اند! اینکه یک آدم با اسم امام حسین می‌رود و افتضاح به بار می‌آورد من را ناراحت می‌کند.»

سرمربی تیم ملی بوکس ایران می‌گوید: «این فرد حرف‌هایی می‌زند که واقعاً عجیب است. می‌گوید معذرت می‌خواهم. تو کی هستی که عذرخواهی می‌کنی؟ چرا؟ مگر حسن یزدانی رفته باخته؟ این افتضاح را به بار آوردی و مضحکه خاص و عام شدی. من اصلا دوست ندارم درباره این فرد صحبت کنم.»

او در پایان به برنامه‌های پیش روی تیم ملی اشاره می‌کند: «اردوی ما از فردا شروع می‌شود، در حال حاضر ورزش کشور درگیر اعزام کاروان ورزشکاران به مسابقات کشورهای اسلامی است اما چون بوکس در این رقابت‌ها نیست، ما اردویی 12 روزه را از فردا شروع می‌کنیم. 29 مهرماه مسابقات قهرمانی آسیا را داریم اما هنوز محل برگزاری مسابقه و اوزانش اعلام نشده است.»


نظر خود را ثبت کنید