5 سال حبس برای عامل مهمانی های مختلط در یزد

  • تاریخ انتشار : 1402/6/30 ساعت : 00:51 - 2 ماه قبل
  • از گروه : ورزشی
  • زیرگروه : توپ و تور
پس از انتشار فیلمی از یک مهمانی مختلط توام با مصرف مشروبات الکلی در فضای مجازی با دستور قضایی پس از تحقیقات لازم پرونده تشکیل و با صدور کیفرخواست به دادگاه ارسال شد.
 عامل پارتی‌های شبانه که ده‌ها دختر و پسر جوان را در یزد به صورت مختلط دور هم جمع می‌کرد به پنج سال حبس محکوم شد.
 
به گزارش ایرنا به نقل از روابط عمومی دادگستری یزد، پس از انتشار فیلمی از یک پارتی مختلط توام با مصرف مشروبات الکلی در فضای مجازی با دستور قضایی پس از تحقیقات لازم پرونده تشکیل و با صدور کیفرخواست به دادگاه ارسال شد.
 
در حال حاضر رأی محکومیت بدوی متهم به تحمل پنج سال حبس، صادر شده است و محکوم که خود را هکر می نامد در فضای مجازی فعالیت های مجرمانه دیگری نیز دارد که در دست بررسی است.
 
برگزاری مراسمات مختلط و به حالت نیمه عریان و همراه با مصرف مشروبات الکلی، علاوه بر پیامدهای کیفری برای مرتکبین موجب سوء استفاده های بعدی مجرمین حرفه ای از زنان و دختران حاضر در این مراسمات نیز خواهد شد به گونه‌ای که شکایت های متعددی از اخاذی افراد حاضر و یا سوء استفاده از تصاویر افراد، در مراجع قضایی مطرح می‌شود.
 
لازم است والدین با ایجاد فضایی دوستانه، فرزندان خود را نسبت به عواقب شرکت در چنین مراسم هایی که گاهی به بهانه هایی مثل جشن تولد برگزار می شود، آگاه سازند.
 
استان یزد یک میلیون و ۲۵۰ هزار نفر جمعیت دارد.

نظر خود را ثبت کنید