درباره آی آر ایران

دنیای امروز دنیای رسانه هاست و اهمیت و جایگاه رسانه ها در جهان امروز بر هیچکس پوشیده نیست و رخنه وسیع رسانه ها در تار و پود زندگی ، بشر را کاملا وابسته کرده است.

دنیای امروز برایند ارتباطات بیش از حد وسیع و گسترده میان انسانهای امروزی است که از مجراهای مختلف تامین می گردد.
از مهمترین انواع رسانه های امروزی رسانه های الکترونیک و سایبری است. در دنیای امروز سرعت انتقال و گستره توزیع اطلاعات و اخبار از اهمیت بالایی برخوردار است و لذا رسانه های سایبری نسبت به سایر رسانه های مکتوب از اهمیت بالایی برخوردار هستند و آینده رسانه ها در فضای سایبر تعریف شده است.

با توجه به دانش بنیان بودن فضای سایبر انتخاب ابزار مناسب نقش جدی در موفقیت رسانه ها دارد. پیچیدگی فنی ، تغییر سریع نیازها و روشها در فضای سایبر و مخاطرات فعالیت در این عرصه بر اهمیت ابزار مناسب افزوده است.

پایکاه جامع خبری آی آر ایران با استفاده از ابزارهای هوشمند و پیشرفته خود اقدام به جمع آوری اخبار و مقالات از پایگاه های معتبر خبری نموده تا به بازدیدکنندگان خود در یک قاب آخرین اخبار و مقالات را به سریعترین حالت نمایش دهد و رسالت این پایگاه راحت تر خواندن و زیباتر بودن اخبار می باشد و قدرت آن در این بوده که کاربران ما نیازی به صرف وقت بسیار در پایگاه های خبری بیشمار را ندارند و به تمامی اخبار دسترسی خواهند داشت.

برای ارتباط با مدیران آی آر ایران می توانید به صفحه تماس با ما مراجعه نمایید

با تشکر

مدیر پایگاه جامع خبری آی آر ایران